uluslararası kargo özelliği

Step Up for English Grammar

  • Ürün Kodu: StepupGrammar

Seviye: A1 & A2

Bileşenler(Components):

  • Ders Kitabı
  • Blackswan E-Class Materyal Dolabı
Anadolu liseleri, fen liseleri, dil kursları için hazırlanmıştır.

Yenilenen içeriğiyle Step Up for English Grammar hem eğitmenler hem de öğreniciler için kullanımı kolay ve anlaşılır

bir dilbilgisi kitabıdır. Bireysel çalışma için ideal olan bu kitap ayrıca sınıfta ek kitap olarak kullanmak için de uygun

olacak biçimde hazırlanmıştır. Bu kitap her dilbilgisi konusu için çok sayıda alıştırma içerdiğinden öğrenicilere tüm

konuları kapsamlı ve bütünlükçü bir şekilde kavrayabilme olanağı sunmaktadır. Hem Türkçe hem de İngilizce

olarak açıklanan konular anlaşılır bir tasarımla öğrenicilere sunulmuştur. Bu kitap hazırlık yeterlilik sınavı, TOEFL,

YDS ve benzeri dil sınavlarına hazırlanan ve İngilizce seviyeleri başlangıçtan orta düzeye kadar uzanan öğrenicilere

hitap etmektedir. Ayrıca üniversitelerin hazırlık programlarındaki dilbilgisi derslerini de doğrudan destekleyen ve

öğrenicilerin dilbilgisi sınavlarında başarılı olmasını sağlayan bir ek kaynak olarak da kullanılabilir. Anadolu liseleri,

Anadolu meslek liseleri, kolejler ve dil okulları gibi farklı alan ve sınıflara yardımcı kitap olarak da tavsiye edilir.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Comfortable  preshrunk shirts. Highest Quality Printing. 6.1 oz. 100% preshrunk heavyweight cotton Shoulder-to-shoulder taping Double-needle sleeves and bottom hem Lorem Ipsumis simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.