uluslararası kargo özelliği

Writing Journey 1

  • Ürün Kodu: WritingJourney1
  • Seviye: 1

Seviye: A1 - B2

İngilizce seviyesi orta ve ileri düzeyde olan öğrencilerin, yazma becerilerini geliştirmek amacı ile hazırlanmıştır.

Writing Journey 1 cümleden paragrafa geçişi, Writing Jpurney 2 paragraftan makaleye geçişi kapsamaktadır.

Bu seri aynı zamanda TOEFL ve IELTS gibi sınavlara hazırlık yapan öğrencilere kaynak kitap olma özelliğindedir.

The Writing Journey farklı yazım türlerini, farklı türlerde kullanılan kelime ve kelime gruplarını ve cümle yapılarını kapsayarak akademik yazma becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. A1 -B2 seviyesi öğrencilerin paragraf ve kompozisyon yazma yöntem ve tekniklerini öğrenmelerinde yardımcı bir kaynaktır. Serinin ilk kitabı Writing Journey 1 cümleden paragrafa geçişi kapsamakta, Writing Journey 2 ise paragraftan makaleye geçişi öğretmeyi hedeflemektedir. Farklı seviyeleri kapsayan her iki kitap da yazma serüvenini daha keyifli hale getirecek araştırmalara yer vermektedir. Her bir ünitede örnek metinler ve alıştırmalar aracılığı ile farklı akademik yazım türleri, fikirlerin nasıl bir araya getirileceği, hangi kelime ve yapıların kullanılabileceği, metin organizasyonu ve bütünlüğünün nasıl sağlanacağı ilgi çekici bir şekilde verilmektedir. Bu sayede öğrencilere kendi fikirlerini keşfetme, onları anlamlı bir bütün haline getirme ve başkaları ile paylaşma imkanı vererek akademik hayata hazırlamaktadır. The Writing Journey aynı zamanda TOEFL ve IELTS gibi sınavlara hazırlanan öğrenciler için de kaynak kitap olma özelliğine sahiptir.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Comfortable  preshrunk shirts. Highest Quality Printing. 6.1 oz. 100% preshrunk heavyweight cotton Shoulder-to-shoulder taping Double-needle sleeves and bottom hem Lorem Ipsumis simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.